Про участь кафедри обліку і аудиту у вебінарі «“Soft skills”, які очікує ринок праці та роботодавці від працівників та здобувачів освіти. Цифрові навички та компетенції»

31.08.2022 | 22:15

30 серпня 2022 р. кафедра обліку і аудиту (проф., д.е.н. Струк Н. С.), на запрошення Федерації роботодавців України спільно з Освітнім центром економіки землі Мекленбург-Передня Померанія (Німеччина), взяла участь у вебінарі «“Soft skills”, які очікує ринок праці та роботодавці від працівників та здобувачів освіти. Цифрові навички та компетенції». Дякуємо за насичений і цікавий тренінг від головного експерта проєкту з питань дуальної освіти в Німеччині Гюнтеру Трепте, а також Людмилі Василезі за прикладні кейси дослідження ринку праці України щодо затребуваності “Soft skills” та цифрових навичок в Україні.