Про участь проф. кафедри обліку і аудиту Струк Н.С. у міжнародному форумі «Відповідність сучасної вищої освіти вимогам ринку праці – важливість професійно-кваліфікаційних вимог»

18.03.2023 | 23:08

17 березня 2023 р. проф. кафедри обліку і аудиту Львівського національного університету імені Івана Франка, д.е.н. Наталія Семенівна Струк, на запрошення Федерації роботодавців України, взяла участь у міжнародному форумі «Відповідність сучасної вищої освіти вимогам ринку праці – важливість професійно-кваліфікаційних вимог». В режимі відео-конференції, спільно з представниками німецької організації роботодавців «NORDMETALL» і Ризького технічного університету (Латвія), відбулася продуктивна дискусія і пізнавальний обмін досвідом щодо розвитку нових напрямів співпраці університетів зі стейкхолдерами – промисловими підприємствами. Під час провадження освітньої діяльності за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» отримані знання є цінними й корисними.

Дякуємо організаторам за високий рівень проведеного заходу!