Про участь професора кафедри обліку і аудиту, д.е.н. Наталії Струк у міжнародному вебінарі на тему: «CGMA – ваш кваліфікаційний шлях»

21.07.2023 | 21:11

20 липня 2023 року професор кафедри обліку і аудиту, д.е.н. Наталія Струк взяла участь у міжнародному вебінарі (платф. Zoom) на тему: «CGMA – ваш кваліфікаційний шлях».

Професійна кваліфікація CGMA CIMA є найбільш усталеним у світі шляхом до того, щоби стати кваліфікованим бухгалтером з управлінського обліку, який створює додаткову цінність у всіх сферах бізнесу. Під час вебінару ми дізналися про компетенції, які можна отримати, завершивши навчання; загалом про програму навчання; порядок складання сертифікації знань.

Дякуємо Марина Зайцева за запрошення! Розглянуті можливості удосконалення силабусів з управлінського обліку дадуть змогу максимально спростити шлях для наших студентів щодо здобуття першого міжнародного сертифікаційного рівня з управлінського обліку!