Про участь викладачів кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту у проєкті «Tech Summer for Teachers Bootcamp – 2023», організованому SoftServe за підтримки Міністерства освіти і науки України.

05.09.2023 | 21:51

✅ 27.07-23.08.2023 р. відбувся проєкт «Tech Summer for Teachers Bootcamp -2023».
🔷Викладачі кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту навіть впродовж літньої відпустки активно працюють над підвищенням рівня своєї кваліфікації та отримують нові знання та навички задля покращення якості освітнього процесу. Доцентки Віра Кміть та Ірина Приймак успішно завершили навчання на проєкті, організованому SoftServe за підтримки Міністерства освіти і науки України.
📂 Теми воркшопів від експертів SoftServe:
➡️ Наука, як суперсила інженера: приклад квантового програмування
➡️ Кібербезбека в освіті: акредитація, виклики та інновації 2023
➡️ Активне залучення студентів до навчального процесу online: виклики і рішення
➡️ Використання генеративного ШІ для роботи із даними
➡️ Проєктний Менеджмент: повне занурення онлайн.
🔶Викладачі кафедри дякують організаторам за 5 незабутніх тижнів – за корисно проведений час перед новим навчальним роком, за якісний нетворкінг, цікаві та змістовні кейси. Здобуті знання та інсайти від досвідчених спікерів сприятимуть актуалізації навчальних курсів для сучасних студентів.