Про участь викладачів кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту у проєкті Uni-Biz Bridge від UGEN «Адаптивність та гнучкість викладача».

24.09.2023 | 14:46

✅ 29-31 серпня 2023 р. у рамках співпраці з бізнесом відбувся проєкт Uni-Biz Bridge від UGEN «Адаптивність та гнучкість викладача», в якому взяли участь доцентки кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту Віра Кміть та Ірина Приймак.
🔷Теми воркшопів від компаній-роботодавців:
➡️ KPMG “Як виступати так, щоб запамʼятовуватися”
➡️ SoftServe “Ефективне партнерство з бізнесом як інструмент підвищення якості освіти”
➡️ Renesas Electronics “Розробка кейсів”
➡️ PwC “Тайм-менеджмент. Час як інструмент для підвищення ефективності”
➡️ Genesis “Інтерактивні формати онлайн занять”
➡️ Deloitte “Телеграм-бот для автоматизації освітнього процесу”
🔶Отримані знання, практичні кейси та поради дозволять в нинішній непростий час справлятися зі своїми емоціями та своєчасно відновлювати внутрішню енергію, а, отже, на належному професійному рівні надавати освітні послуги студентам спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок».