Про участь викладачів кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту у вебінарі – презентації бізнес-кейсу від Deloitte «Управління податковими ризиками українського бізнесу»

15.09.2023 | 22:52

✅14 вересня 2023 р. відбувся вебінар – презентація бізнес-кейсу від Deloitte «Управління податковими ризиками українського бізнесу», в якому взяли участь доцентки кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту Віра Кміть та Ірина Приймак.
🔷Deloitte – провідна міжнародна компанія, яка надає професійні послуги у сфері аудиту, консалтингу, корпоративних фінансів, управління ризиками підприємства та консультування з питань оподаткування й права.
Спікери та бізнес-практики заходу:
➡️Валентина Бобошко – старша менеджерка податково-юридичного департаменту
➡️Єгор Лебедєв – молодший менеджер податково-юридичного департаменту
➡️Юрій Рожко – молодший менеджер податково-юридичного департаменту
➡️Анастасія Островець – менеджерка податково-юридичного департаменту
🔶Результат зустрічі — реальний бізнес-кейс, який кафедра буде впроваджувати у навчанні студентів бакалаврату та магістратури спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» при підготовці освітніх компонентів «Фіскальні технології в бізнесі» (Кміть В.М.),«Податковий і митний контроль» (Приймак І. І.), «Управління митно-податковою діяльністю» (Кміть В.М.).