Про участь викладачів кафедри обліку і аудиту у стартовій події трансформаційного експерименту «Teaching4Sustainability» лабораторії сталого розвитку Вюрцбурзького університету

10.07.2023 | 09:41

7 липня 2023 року доценти кафедри обліку і аудиту Віра Шевчук та Ярослава Кріль взяли участь у стартовій події трансформаційного експерименту «Teaching4Sustainability» лабораторії сталого розвитку Вюрцбурзького університету, де мали нагоду збагатитися знаннями та досвідом викладачів різних німецьких ЗВО щодо впровадження питань сталого розвитку у викладання економічних дисциплін. Особливо дякуємо організаторам за розгляд та детальну дискусію щодо важливості інтеграції принципів сталого розвитку у освітні програми, адже німецькі експерти надали нам важливі уявлення про те, як ми можемо покращити наш підхід до підготовки фахівців за спеціальністю «Облік і оподаткування».