Про участь викладачів кафедри обліку і аудиту в он-лайн зустрічі з представниками компанії BJet

05.03.2021 | 23:36

4 березня 2021 викладачі кафедри обліку і аудиту економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка взяли участь в он-лайн зустрічі з представниками компанії BJet. Під час презентації відбулося знайомство з новим українським технологічним продуктом, який уможливлює ефективно автоматизувати процеси не лише фінансового обліку й оподаткування, а й управлінського обліку. BJet є інноваційним хмарним рішенням, розробленим на відкритій платформі “Odoo”. Дякуємо доц. #Маріанні Кохан за організацію цікавої зустрічі, яка дала змогу з’ясувати потреби зацікавлених викладачів щодо розвитку фахових компетентностей студентів і аспірантів спеціальності 071 “Облік і оподаткування” та сформувати конкретні напрями співпраці.