Про закупівлю обладнання у рамках реалізації Проєкту регіонального розвитку «Розвиток біоекономіки Західного регіону України: виробництво екотари з біодеградабельних полімерів»

15.01.2022 | 14:32
У рамках реалізації Проєкту регіонального розвитку «Розвиток біоекономіки Західного регіону України: виробництво екотари з біодеградабельних полімерів» (2021-2023 рр.) за рахунок коштів Проєкту і у співфінансуванні Львівського національного університету імені Івана Франка закуплено рідинний хроматограф з мас-спектрометричним детектором Shimadzu LC-2050C 3D

Це обладнання є передовим інструментом для аналітичного контролю в регламентуючих документах (фармакопеях та настановах з якості FDA, EMA та інших) провідних країн світу. Прилад згадується у протоколах контролю всіх ліків, харчової продукції, судовомедичних експертиз тощо, дає змогу визначити навіть слідові кількості забрудників, встановити їх природу.
Зважаючи на вимогу європейських ринків до контрою якості і можливість виходу на них наших виробників, проведення таких досліджень з використанням хроматографа буде затребуваним.

Закуплений хроматограф стане матеріально-технічною основою Лабораторії Центру інновацій “Екотара” у Львівському університеті, свого роду аналітичних хабом, на основі якого потенційні виробники і споживачі екотари матимуть змогу проводити необхідні дослідження для зниження можливих ризиків, пов’язаних із трансфером технологій з виробництва та використання екотари з біодеградабельних полімерів.