Професорові Володимиру-Богдану Вовку присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України»

08.09.2022 | 19:46

Відповідно до Указу Президента України №593/2022 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Незалежності України» високою державною нагородою відзначено представника Львівського університету.

За значні заслуги у зміцненні української державності, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, вагомий особистий внесок у розвиток різних сфер суспільного життя, відстоювання національних інтересів нашої держави, сумлінне виконання професійного обов’язку докторові економічних наук, професорові кафедри економічної кібернетики Львівського національного університету імені Івана Франка Володимиру-Богдану Вовку присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України».

Щиро вітаємо Володимира-Богдана Михайловича з високим визнанням його професійних здобутків і бажаємо міцного здоров’я й реалізації усіх планів!

З Указом Президента України №593/2022 можна ознайомитися за посиланням.