Професору Л.С. Гринів присвоєне почесне звання заслуженого професора Львівського національного університету імені Івана Франка

13.10.2023 | 13:42

Завідуючій кафедри економіки України, професору Лідії Святославівні Гринів присвоєне звання заслуженого професора Львівського національного університету імені Івана Франка

Присвоєння почесного звання відбулося 27 вересня 2023 року, а церемонія вручення диплому заслуженого професора – під час урочистого засідання Вченої ради Львівського національного університету 11 жовтня у Актовій залі Університету.

Колектив кафедри економіки України економічного факультету щиро вітає Лідію Святославівну із почесним званням, що відзначає багаторічну працю на користь Університету, факультету та кафедри, фундаментальні наукові здобутки, глибоку особисту відданість справі виховання молодих науковців та фахівців.

Щиро вітаємо!

Фото Прес-центру ЛНУ ім. І.Франка