Відбулася гостьова лекція на тему “Методи максимізації прибутку” представниками міжнародної консалтингової компанії PwC для бакалаврів 4 курсу спеціальності 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”

09.12.2021 | 13:49

7 грудня 2021 року для бакалаврів 4 курсу спеціальності 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” в межах навчального курсу “Контролінг в підприємництві” (лектор – доц. Косович Б. І.) відбулась гостьова лекція за участю працівника компанії PwC Юрія Палайди на тему “Методи максимізації прибутку” у рамках співпраці економічного факультету Львівського університету і міжнародної консалтингової компанії PwC. За допомогою брейнштормінгу обговорено мету підприємницької діяльності та на основі конкретних прикладів було розглянуто методи збільшення прибутку підприємства.