Привітання з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з економічної аналітики і статистики

23.04.2021 | 11:12

Вітаємо доцента кафедри статистики Львівського університету Оксану Марець і студентку 3 курсу ОП «Економічна аналітика і бізнес-статистика» Руслану Гаєвську з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з економічної аналітики і статистики.

Наукова робота «Бізнес-метрики в маркетинговій аналітиці підприємств» нагороджена дипломом III ступеня, а також відзначена номінацією «За креативний підхід у підготовці наукової роботи».

Підсумкова науково-практична онлайн конференція Конкурсу відбулася на базі кафедри статистики та демографії Київського національного університету імені Тараса Шевченка 22 квітня 2021 року.