Робоча зустріч розробників і викладачів освітньо-професійних і освітньо-наукових програм за спеціальністю 051 «Економіка» з представниками стейкголдерів

01.03.2021 | 20:34

magistr

01 березня 2021 року на економічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася робоча зустріч розробників і викладачів освітньо-професійних і освітньо-наукових програм за спеціальністю 051 «Економіка» з представниками стейкголдерів, а саме – виконавчим директором Львівського обласногооб’єднання організацій роботодавців, членом Науково-технічної ради Західного наукового центру НАН України к.т.н. Яворським Михайлом Степановичем (рецензент освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії за спеціальністю 051 «Економіка»).

Львівське обласне об’єднання організацій роботодавців створене у лютому 2002 року, є учасником Федерації роботодавців України. Головні цілі Об’єднання – представлення інтересів роботодавців Львівщини у соціальному діалозі з органами влади, профспілками, участь у розробці і реалізації стратегій регіонального розвитку, а також розвитку окремих секторів економіки області, територіальних одиниць у співпраці із закладами вищої освіти, науки та громадськими організаціями.

Робоча зустріч була присвячена обговоренню спільних освітньо-наукових та інноваційних проєктів, які розробляються у співпраці з аспірантами, викладачами, випускниками освітньо-наукової програми 051 «Економіка» в ЛНУ імені Івана Франка, питанням кооперації у реалізації спільних освітніх, наукових і просвітницьких завдань, промоції результатів наукових досліджень і розробок аспірантів і науково-педагогічних працівників економічного факультету ЛНУ імені Івана Франка.