Плідна робота секції ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ У МЕНЕДЖМЕНТІ на XXX Міжнародній науковій конференції студентів, аспірантів та молодих учених

23.05.2023 | 12:17

19-20 травня 2023 року відбулася XXX Міжнародна наукова конференція студентів, аспірантів та молодих учених «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ФУНКЦІОНУВАННЯ ГОСПОДАРСЬКОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ»

Після пленарного засідання, свою роботу продовжили секції конференції.

СЕКЦІЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ У МЕНЕДЖМЕНТІ • INFORMATION SYSTEMS IN MANAGEMENT SECTION

Керівник секції – доц. Прийма С.С.
Вчений секретар секції – доц. Міщук Н. В

На секційному засіданні були представлені результати роботи студентів та аспірантів у сфері менеджменту та інформаційних технологій. Доповідачі презентували теоретичні дослідження та практичне застосування новітніх технологій в управлінні.

Дякуємо організаторам та учасникам конференцій за виявлений інтерес та плідну співпрацю!