СЕКЦІЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ У МЕНЕДЖМЕНТІ XXXI Міжнародної наукової конференції студентів, аспірантів та молодих учених

28.05.2024 | 22:40

Сьогодні 28.05.2024 р.  відбулося секційне засідання  XXXI Міжнародної наукової конференції студентів, аспірантів та молодих учених „АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ФУНКЦІОНУВАННЯ ГОСПОДАРСЬКОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ”   кафедри інформаційних систем у менеджменті.

Керівник секції – проф. Приймак В. І.   Вчений секретар секції – доц. Циганчук Р. О.

Участь у засіданні взяли студенти 3-го і 4-го курсів та викладачі кафедри. Студенти представили свої доповіді на актуальні теми.

Кафедра вітає всіх учасників і слухачів конференції, а також висловлює подяку керівникам доповідей та організаторам секційного засідання.

Бажаємо творчих успіхів і цікавих досліджень!