Секційне засідання кафедри маркетингу XXIX Міжнародної наукової конференції студентів, аспірантів та молодих учених «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ФУНКЦІОНУВАННЯ ГОСПОДАРСЬКОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ»

21.05.2022 | 16:54

20 травня 2022р. кафедрою маркетингу економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка проведено секційне засідання XXIX Міжнародної наукової конференції студентів, аспірантів та молодих учених «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ФУНКЦІОНУВАННЯ ГОСПОДАРСЬКОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ»

Метою проведення конференції стало обговорення актуальних проблем економіки та подальших перспектив європейського розвитку України.

Студенти та аспіранти, які брали участь у конференції під керівництвом науковців мали змогу апробувати результати досліджень наукових робіт.

Колектив кафедри маркетингу щиро дякує всім учасникам конференції.