Шановні студенти, аспіранти, колеги! 27.10.2023 р. о 13-30 розпочне роботу міждисциплінарний студентсько-аспірантський науково-практичний семінар

24.10.2023 | 20:29

Посилання:

кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту,
кафедри аналітичної економії та міжнародної економіки,
кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби,
кафедри теорії та історії культури,
кафедри економічної кібернетики,
кафедри маркетингу,
кафедри економіки підприємства,
кафедри обліку і аудиту,
Наукового парку Львівського університету
“Розвиток систем державного та суспільного контролю: виклики санкційної політики, пошук і мобілізація ресурсів”.
Тематичні напрями:
– Контроль як об’єктивна основа управлінської діяльності та соціальної взаємодії.
– Інформаційно-аналітичне забезпечення санкційної політики в Україні та країнах-партнерах.
– Міжнародний пошук активів у системі заходів з обмеження ресурсної бази країни-агресора та відновлення економіки України.
– Удосконалення методів обліку та пошуку в системі збереження культурної спадщини України.
– Консолідація безпекових активістів у медійному просторі України та світу.
З питань участі у семінарі звертайтесь, будь ласка, до викладачів на заняттях і наукових керівників.
Запрошуємо до участі та співпраці!