Стартувала XXX Міжнародна наукова конференція студентів, аспірантів та молодих учених “АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ФУНКЦІОНУВАННЯ ГОСПОДАРСЬКОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ” Секція Менеджмент

19.05.2023 | 16:16

У секції «Менеджмент» взяли участь  студенти 2-4 року навчання освітнього рівня бакалавр та 1 року навчання освітнього рівня магістр. Секція працювала під керівництвом завідувача кафедри менеджменту проф. Кундицького О.О. та керівника наукового гуртка студентів спеціальності Менеджмент доц. Жук О.П.

Учасниками було обгорнено актуальні проблеми теоретичного та практичного менеджменту, як актуально впроваджувати  зміни в економіку України та забезпечити повоєнне відновлення та розвиток.