Студентів економічного факультету нагороджено подяками до Дня науки

20.05.2024 | 20:27

18 травня 2024 року в Будинку вчених відбулося урочисте нагородження відзнаками студентів Львівського національного університету імені Івана Франка. Урочисте засідання Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених присвятили святкуванню Дня науки в Україні.

З вітальною промовою перед студентами виступив відомий український вчений, проректор з наукової роботи, Академік НАН України, доктор хімічних наук, професор Роман Гладишевський. Він відзначив подяками Ректора та дипломами студентів – призерів 1-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2023/2024 н. р.

На економічному факультеті участь у 1-му турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт взяли 213 студентів за 21 спеціальністю. З них 67 студентів здобули призові місця (див. Додаток).

Вітаємо студентів – переможців конкурсів наукових робіт, їхніх наукових керівників та бажаємо їм нових наукових здобутків, професійного зростання та успіху!