Студентка економічного факультету Львівського університету Євгенія Степанова здобула диплом ІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт із спеціальності «Маркетинг»

06.04.2020 | 20:50

У Тернопільському національному економічному університеті завершився ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із спеціальності «Маркетинг».

У зв’язку із запровадженням загальнонаціонального карантину, організатори вирішили відмовитись від проведення другого етапу ІІ туру Конкурсу – підсумкової науково-практичної конференції та підвести підсумки за результатами першого етапу. Відтак на основі рейтингу, складеного після рецензування 117 наукових праць, що надійшли на конкурс із різних закладів вищої освіти України, галузева конкурсна комісія визначила 29 переможців цього змагання.

Члени авторитетного журі високо оцінили роботу студентки економічного факультету ЛНУ імені Івана Франка Євгенії Степанової «Стратегія просування мобільного додатку на ринку ресторанних послуг» і нагородили її автора престижною нагородою – дипломом ІІ ступеня.

Вітаємо Євгенію та її наукового керівника – доцента кафедри маркетингу економічного факультету Ірину Гнилякевич-Проць! Бажаємо їм нових перемог та досягнень у науковій роботі!