Студентка економічного факультету ЛНУ імені Івана Франка Діана Козак – призер Всеукраїнського конкурсу наукових робіт із спеціальності «Фінанси і кредит»

04.04.2020 | 22:01

2 квітня 2020 року у Київському національному торговельно-економічному університеті завершився фінальний етап ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із спеціальності «Фінанси і кредит», під час якого галузева конкурсна комісія на основі рейтингу результатів проведеного рецензування наукових праць затвердила остаточний список переможців цього інтелектуального змагання.

У 2019-2020 н. р. на конкурс надійшло 105 наукових робіт із різних закладів вищої освіти України. Серед учасників ІІ туру конкурсу члени авторитетного журі відзначили і студентку економічного факультету Львівського університету Діану Козак. Її робота на тему «Роль глобальних чинників у формуванні кон’юнктури фінансового ринку України» отримала престижну нагороду – диплом ІІ ступеня.

Вітаємо Діану, а також її наукового керівника – професора кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту економічного факультету, доктора економічних наук Олега Підхомного! Бажаємо їм успіхів та нових досягнень у науковій роботі!