Студентка спеціалізації «Міжнародна економіка» Ірина Федак здобула перемогу на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

28.04.2020 | 19:10

В Одеському національному університеті імені І. І. Мечникова завершився ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та управління національним господарством».

У зв’язку із запровадженням загальнонаціонального карантину, організатори вирішили відмовитись від проведення другого етапу ІІ туру Конкурсу (підсумкової науково-практичної конференції) та підвели підсумки за результатами першого етапу. Відтак, на основі рейтингу, складеного після рецензування 63 наукових праць, що надійшли на конкурс із 37 закладів вищої освіти України, галузева конкурсна комісія визначила переможців інтелектуального змагання.

Члени авторитетного журі, до якого входило 24 провідних науково-педагогічних працівників, високо оцінили роботу студентки спеціалізації «Міжнародна економіка» економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Ірини Федак. Її робота на тему «Кредитно-дефолтні свопи на українські суверенні цінні папери у системі фінансового ризик-менеджменту» була нагороджена дипломом ІІ ступеня.

Вітаємо Ірину Федак та її наукового керівника – професора кафедри аналітичної економії та міжнародної економіки Грабинську Ірину Володимирівну із перемогою! Бажаємо їм невичерпної творчої енергії, нових досягнень у дослідницькій роботі та невпинного професійного зростання!