Студентка Університету Марина Даниленко – призерка Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт з маркетингу

28.04.2024 | 20:28

Здобувачка четвертого курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти економічного факультету за спеціальністю «Маркетинг» Марина Даниленко здобула диплом ІІI ступеня на Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт з маркетингу у 2023/2024 н. р.

ІІ етап конкурсу відбувався на базі Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку (м.Одеса) у дистанційному форматі. Марина представила наукове дослідження на тему: «Маркетингове дослідження цінової політики ресторанного закладу».

Щиро вітаємо Марину Даниленко та її наукового керівника – доцента кафедри маркетингу Львівського національного університету імені Івана Франка Юлію Зіньцьо із призовим місцем та бажаємо нових наукових і професійних здобутків!

За матеріалами кафедри маркетингу