Студентки економічного факультету Ольга Брочковська та Аліна Іванюк – призери Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Фінансова безпека»

26.04.2020 | 19:14

У ДВНЗ «Університет банківської справи» (м. Київ) завершився фінальний етап ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Фінансова безпека» (2019-2020 н. р.), під час якого галузева конкурсна комісія затвердила остаточний список переможців цього інтелектуального змагання.

У цьому навчальному році на Конкурс надійшло 45 студентських наукових робіт із 35 ЗВО України. Серед учасників ІІ туру конкурсу члени авторитетного журі відзначили студенток економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Ольгу Брочковську та Аліну Іванюк. Їх наукова робота на тему «Управління ризиками нелегальних фінансових операцій на фінанасовому ринку України» отримала престижну нагороду – диплом ІІІ ступеня.

Вітаємо Ольгу та Аліну, а також їх наукового керівника – професора кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту економічного факультету, доктора економічних наук Олега Підхомного! Бажаємо їм успіхів та нових досягнень у науковій роботі!