Студенти ДВВС “Економіка і бізнес-планування” одержали сертифікати Центру підтримки підприємництва при Львівській міській раді (фото)

21.03.2023 | 20:16

Студенти, що вивчають ДВВС “Економіка і бізнес-планування”, успішно завершили курс “Студентське підприємництво” у Центрі підтримки підприємництва при Львівській міській раді, представили групові підсумкові проекти та отримали сертифікати курсу.

Викладачка ДВВС “Економіка і бізнес-планування” доцент Олександра Кривень:

“Вдячна студентам за зацікавлення та залученість, бажання навчатися після пар, відношення до командних проектів (належне та цікаве виконання, їхній захист), відповідальність. Для мене, як викладачки, це цінно та дуже ресурсно.
Окрема подяка керівниці ЦПП Анні Чубі за таку можливість та її внесок у формування свідомої , ініціативної, підприємливої молоді”