Студенти факультетів ЛНУ ім. І.Франка знайомляться з бізнес-моделлю соціального підприємництва (фото)

05.04.2023 | 16:33

Студенти, які вивчають ДВВС кафедри економіки України “Економіка і бізнес-планування”, відвідали соціальну пекарню-кондитерську “Горіховий дім” та соціальне ательє “Butterfly”, які створюють робочі місця та скеровують частину отриманого прибутку на допомогу жінкам, які опинилися в кризових ситуаціях.

Викладачка курсу доц. Кривень О.В.:
“В чому цінність соціального підприємництва як сталої бізнес-моделі? В тому, що вирішує соціальну проблему, несе значущі для громади цінності, має конкретну соціальну мету та позитивний соціальний вплив.
Вдячна засновникам та керівникам згаданих соціальних підприємств – Юрію Лопатинському, Уляні Дорош, Мирославі Квасниці за знайомство, розмову та час. Цінно!”