Студенти магістерської освітньої програми “Банківський бізнес і фінансові технології” цікаво та креативно провели заняття за участі фахівця у сфері банківського бізнесу

08.06.2023 | 17:37

У рамках вивчення навчального курсу “Кредитний менеджмент і цифрові технології” (лектор – проф. Уляна Владичин) для студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти освітньо-професійної програми “Банківський бізнес і фінансові технології” зі спеціальності 072 “Фінанси, банківська справа та страхування” було запрошено начальника Львівського відділення 1 АТ “БАНК АЛЬЯНС” Олега Бегена.
У ході заняття студенти провели засідання Кредитного комітету банку, проаналізували, розглянули та обговорили проєкти для кредитування. Студенти мали можливість ознайомитись з практичними навиками організації та проведення засідань Кредитногого комітету, актуальними проблемами, з якими стикаються при розгляді проєктів у банку. Було цікаво та креативно, студенти активно взяли участь в обговоренні та дискусії.

Дякуємо Олегу Бегену за цікаву розмову, корисні інсайти, практичні рекомендації у сфері банківського кредитування.