Студенти-магістри ОП «Банківський бізнес і фінансові технології» пройшли навчання на освітній платформі «Coursera» за напрямом «FinTech Finance Industry Transformation and Regulation»

07.04.2023 | 15:29

Студенти-магістри ОП «Банківський бізнес і фінансові технології» у рамках вивчення дисципліни «Фінанси в цифровій економіці (Finance in the digital economy)» разом з проф. Лобозинською С. М. завершили проходження чотиритижневого навчання на освітній платформі «Coursera» за напрямом «FinTech Finance Industry Transformation and Regulation» (offered by The Hong Kong University of Science and Technology). Усі студенти отримали знання із поточних тенденцій розвитку та регулювання фінтеху та успішно склали підсумкове тестування.