Студенти першого курсу освітньої програми “Економічна кібернетика” підписали декларації про дотримання академічної доброчесності

16.09.2023 | 16:30

11 вересня 2023 року відбулася зустріч завідувача кафедри економічної кібернетики Зоряни Богданівни Артим-Дрогомирецької та порадників груп доцентів Панчишина Андрія Ігоровича та Паславської Ірини Мирославівни зі студентами першого курсу освітньої програми «Економічна кібернетика» (освітній рівень бакалавр). Студентів ознайомили із вимогами академічної доброчесності в Університеті, розповіли про зміст Кодексу академічної доброчесності, Положення про забезпечення академічної доброчесності у Львівському національному університеті імені Івана Франка, особливості організації навчального процесу, права та обов’язки усіх учасників. На завершення студенти ознайомилися зі змістом декларації про дотримання академічної доброчесності та підписали її.