Сучасні інформаційні технології роблять наше життя комфортнішим і все більше послуг ми можемо отримувати всього за декілька кліків у наших смартфонах

22.11.2023 | 18:42

17 листопада 2023 року відбулася розмова про електронні послуги Пенсійного фонду України зі заступницею начальника Головного управління – начальницею Управління інформаційних систем та електронних реєстрів Пенсійного фонду України у Львівській області Лужецькою Наталією Теодорівною.

Говорили про:
🔹реєстр застрахованих осіб;
🔹систему призначення пенсій;
🔹електронну трудову книжку;
🔹пенсійний калькулятор;
🔹електронний листок непрацездатності;
🔹автоматизоване призначення пенсій;
🔹добровільну участь у державному пенсійному страхуванні;
🔹особистий кабінет на порталі електронних послуг Пенсійного фонду.

Зустріч зі студентами 4 курсу спеціальності 072 “Фінанси, банківська справа та страхування” та викладачами кафедри відбулася в рамках вивчення курсу “Соціальне страхування” (викладачка доц. Ірина Приймак).

Дякуємо п. Наталя Лужецька за цікаву розмову та Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області за багаторічну співпрацю!