Світова пандемія вносить свої корективи в міжнародну наукову співпрацю

27.04.2021 | 22:59

Світова пандемія вносить свої корективи в міжнародну наукову співпрацю.

Так, 27 квітня відбувся міжнародний науково-практичний семінар в онлайн режимі на тему «Суспільна політика під час пандемії – обрані контексти» з участю викладачів та студентів університетів Польщі-України-Литви.

Організатором зустрічі виступив Університет Кардинала Стефана Вишинського у Варшаві за участю Львівського національного університету імені Івана Франка, Вільнюського Технічного університету та Волинського національного університету імені Лесі Українки.

З доповіддю на тему «Вплив глобальної пандемії на економіку та рівень бідності в Україні» виступила доцент кафедри статистики ЛНУ імені Івана Франка Лутчин Наталія Павлівна.

За результатами виступів відбулася жвава дискусія на актуальні питання щодо наслідків світової пандемії.