Троє студентів економічного факультету стали переможцями Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із спеціалізації «Економічна кібернетика»

09.04.2020 | 20:28

У березні-квітні 2020 р. на базі Львівського національного університету імені Івана Франка був проведений ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із спеціалізації «Економічна кібернетика» 2019/2020 н. р.
На конкурс надійшло 48 студентських наукових робіт від 52 авторів із 27 закладів вищої освіти України. У роботі галузевої конкурсної комісії працювали 24 професори та доценти із 14 провідних вітчизняних ЗВО.

В умовах запровадження карантину, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України №211 від 11 березня 2020 року “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19” та наказом Ректора Львівського національного університету імені Івана Франка №1162 від 3 квітня 2020 року, галузева конкурсна комісія вирішила підвести підсумки Конкурсу та визначити переможців за результатами першого етапу ІІ туру.

Члени авторитетного журі високо оцінили наукову роботу студенток економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Софії Каліщук та Ренати Цікалової на тему “Оптимізація діяльності транспортного підприємства пасажирських перевезень” (науковий керівник – доцент кафедри економічної кібернетики Артим-Дрогомирецька Зоряна Богданівна) і нагородили її авторів престижними дипломами І ступеня.

Ще одну високу нагороду – диплом ІIІ ступеня – отримала студентка економічного факультету Університету Ярина Рудницька за роботу “Авторегресійне моделювання залежностей макроекономічного стану та показників банківської системи України” (науковий керівник – доцент кафедри економічної кібернетики Зомчак Лариса Миколаївна).

Вітаємо студентів, а також їх наукових керівників! Бажаємо їм успіхів та нових досягнень у науковій роботі!