У бою з російськими окупантами загинув випускник економічного факультету Львівського університету ЮРІЙ ПИРІЖОК

08.05.2023 | 17:38

5 травня 2023 року у віці 39 років на Донеччині у бою з російськими окупантами за Україну, її свободу і незалежність загинув випускник кафедри інформаційних систем у менеджменті економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка ЮРІЙ ПИРІЖОК.

Ще у 2014 році він добровольцем вирушив боронити Батьківщину. У перший день війни 24 лютого 2022 року Юрій без жодних вагань знову встав до оборони держави у складі 80-ої окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних сил України.

Він уособлював у собі усі найкращі людські якості – жертовність, доброту, щирість, товариськість, надійність. Про таких, як Юрій говорять – це гордість Нації!

Студенти та викладачі Університету висловлюють глибокі співчуття рідним та близьким захисника України! Вічна слава та доземний уклін Герою України за його подвиг!