У день науки студенти-менеджери отримали свої дипломи за наукові досягнення

20.05.2023 | 23:21

20 травня 2023 року, у День науки,  студенти-менеджери отримали Дипломи переможців І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Секція «Менеджмент організацій»

Диплом І ступеня – Палащин Лілія (Екмм-11с), науковий керівник завідувач кафедри менеджменту Кундицький Олександр Олександрович.

Диплом ІІ ступеня – Мірошниченко Діана (Екмм-11с), науковий керівник доцент кафедри менеджменту Чопко Наталія Степанівна.

Диплом ІІІ ступеня – Самоваров Микита  (Екмм-11с), науковий керівник професор кафедри менеджменту Сенишин Оксана Степанівна.

Секція «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності»

Диплом ІІ ступеня – Семкович Тетяна (Екм-31с), науковий керівник доцент кафедри менеджменту Чопко Наталія Степанівна.

Секція «Управління персоналом і економіка праці»

Диплом І ступеня – Пелех Ірина (Екм-44с), науковий керівник доцент кафедри менеджменту Жук Оксана Петрівна.

Диплом ІІ ступеня – Яхневич Александр  (Екм-42с), науковий керівник професор кафедри менеджменту Сенишин Оксана Степанівна.

Диплом ІІІ ступеня – Стасюк Олександра (Екм-43с), науковий керівник доцент кафедри менеджменту Грищук Анна Михайлівна.

Вітаємо також переможницю І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2021/2022 н.р. зі спеціалізації “Менеджмент організацій”, студентку І курсу освітнього рівня “магістр” освітньо-професійної програми “Менеджмент організацій і адміністрування” Сулик Ярину, тема наукової роботи: “Управління персоналом як чинник забезпечення успіху організації в умовах змін”. Науковий керівник доцент кафедри менеджмету Грищук А.М.

Вітаємо переможців та їх наукових керівників! Відкривайте для себе світ науки та можливостей, впевнено йдіть до своїх цілей!