У межах навчальної дисципліни “Фінансова економіка” відбулась онлайн-зустріч експертів Львівського офісу аудиторської компанії PwC із студентами 4 курсу спеціалізації “Бізнес-економіка”

17.12.2021 | 09:19

14 грудня 2021 р. згідно з програмою співпраці кафедри економічної теорії зі стейкголдерами у межах навчальної дисципліни “Фінансова економіка” відбулась онлайн-зустріч експертів Львівського офісу аудиторської компанії PwC із студентами 4 курсу спеціалізації “Бізнес-економіка”.

Старший спеціаліст з управління людськими ресурсами Марта Масюк ознайомила студентів із специфікою роботи аудитора, колом питань, якими опікується компанія PwC, вимогами до претендентів на вакансії та кар’єрними можливостями. Керівник команди з фінансового оцінювання та оцінювання бізнесу Руслан Лернатович прочитав лекцію на тему “Вартість. Оцінка вартості”. Серед іншого розглядалися наступні питання:

• у чому полягає відмінність між ціною та вартістю?
  • з якою метою здійснюється оцінювання вартості бізнесу?
  • чому оцінка окремого проєкту не тотожна оцінці бізнесу?
  • як скласти правильне уявлення про ефективність проекту?
  • якими методами може послуговуватися експерт, оцінюючи вартість бізнесу;
  • чому не слід ототожнювати поняття Enterprise Value та Equity Value?
  • якими теоретичними знаннями та практичними навиками повинен володіти експерт з оцінювання бізнесу.

За матеріалами лекції студентам було запропоновано вирішити кілька практичних завдань з наступною перевіркою експертами компанії.

Кафедра економічної теорії висловлює вдячність Львівському офісу аудиторської компанії PwC, і особисто Марті Масюк та Руслану Лернатовичу, і сподівається на подальшу плідну співпрацю.