У межах співпраці зі стейкхолдерами відбулася зустріч студентів освітньої програми «Інформаційні системи у менеджменті» з фінансовим менеджером Іриною Дмитерко, яка має значний досвід роботи в агробізнесі, консалтингу та є співзасновницею компанії Self-ERP

22.04.2024 | 22:42

У межах співпраці зі стейкхолдерами 19.04.2024 року студенти 3 курсу економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка освітньої програми «Інформаційні системи у менеджменті» зустрілися з фінансовим менеджером із багаторічним стажем роботи в агро бізнесі, консалтингу та співзасновницею ІТ компанії Self-ERP Іриною ДМИТЕРКО.

Як слухачам курсу “Інформаційні технології фінансового менеджменту” Ірина розповіла про переваги впровадження ERP систем у сучасному бізнесі, поділилася зі студентами власним практичним досвідом застосування інформаційних технологій та систем у своїй професійній роботі, навела приклади використання онлайн технологій для вирішення завдань фінансового менеджера.

Щиро дякуємо Ірині Дмитерко за цікаву мотивуючу зустріч.