Участь кафедри маркетингу у Програмі спільного професійного міжнародного стажування для університетів з трансферу технологій (GUTT.INUP)

02.12.2021 | 19:04

30.11.2021 року закінчилась Програма спільного професійного міжнародного стажування для університетів з трансферу технологій (GUTT.INUP). У проєкті брали участь викладачі, аспіранти та адміністративні працівники Вюрцбурзького університету Юліуса Максиміліана (Німеччина), Львівського національного університету імені Івана Франка та Київського академічного університету. Викладачі кафедри маркетингу долучилися до участі у Міжнародному стажуванні з трансферу технологій GUTT.INUP по обміну досвідом університетів Німеччини та України. На основі отриманих знань команда кафедри маркетингу (проф. Майовець Є.Й., доц. Городняк І.В., доц. Кузик О.В., доц. Гнилякевич-Проць І.З., доц. Чуба Н.В.) розробила та представила проєкт «Вдосконалення освітньої програми з “Маркетингу” магістерського рівня».