Участь кафедри у наукових заходах (ч. 1)

29.10.2019 | 21:56

Протягом вересня-жовтня 2019 р. завідувач кафедри економіки України проф. Гринів Л.С. взяла участь у низці наукових конференцій:

1. Міжнародна науково практична конференція «Моделі соціокультурного розвитку територій: перспективи та можливості» 25-27 вересня 2019 р., Суми-Полтава. Доповідь «Сталий розвиток територій в умовах реформи децентралізації».
  2. IV Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми становлення інформаційної економіки в Україні» 17-18 жовтня. Доповідь «Проблеми становлення біоінформаційної економіки».
  3. І Міжнародна науково-практична конференція «Сучасна парадигма публічного управління» 18 жовтня 2019 р. Доповідь «Розвиток економіки територій в умовах реформи децентралізації».
  4. Конференція «Green town» Львів, 10.10.19 р. Доповідь «Концепція екополісів та її реалізація».
  5. Міжнародна науково-практична конференція 24.10.2019 р. «Громадський активізм українських мігрантів Європи: згуртовані новими викликами». Доповідь «Проблеми сталого розвитку світу та громадський активізм в системі їх вирішення».
  6. Міжнародна науково-практична конференція, Львів, 23-24.10.19 р. «Проблеми охорони природи на приграничних територіях України та Польщі». Доповідь «Нові завдання ГО «Інституту сталого розвитку ЗНЦ МОН і НАН України» в контексті вирішення екологічних проблем приграничної зони».