Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції “Сучасні тенденції розвитку бухгалтерського обліку і оподаткування в Україні: глобальні виклики – управлінські рішення” (м. Ірпінь)

31.03.2019 | 15:31

29 березня з нагоди 100-річчя Chartered Іnstitute of Management Accountants (CIMA) на базі Університету державної фіскальної служби України у місті Ірпінь відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція “Сучасні тенденції розвитку бухгалтерського обліку і оподаткування в Україні: глобальні виклики – управлінські рішення”. Доцент кафедри обліку і аудиту Шевчук Віра Романівна доповідала про особливості підготовки фахівців зі спеціальності “Облік і оподаткування” у Львівському національному університеті імені Івана Франка та про перспективи подальшої співпраці кафедри обліку і аудиту з СІМА.

Фото з конференції – на нашій сторінці у Facebook