Участь учасників наукового гуртка кафедри менеджменту у роботі X-ої Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Сучасний менеджмент: витоки, реалії та перспективи розвитку»

09.03.2024 | 19:08

7 березня 2024 року учасники наукового гуртка студентів кафедри менеджменту Львівського національного університету імені Івана Франка Крамаренко Вероніка, Голоюх Софія-Марія, Михалевич Ольга, Жук Христина, Добровна Мар’яна, Паладовський Матвій і Лецюк Дмитро під керівництвом доцентів кафедри Жук О.П. та Тибінки Г.І. взяли активну участь у роботі X-ої Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Сучасний менеджмент: витоки, реалії та перспективи розвитку», що відбулась у Львівському національному університеті природокористування.

Дякуємо студентам 3 курсу спеціальності «Менеджмент» за активну наукову роботу та бажаємо подальших здобутків!