Участь викладачів та аспірантів кафедри у Міжнародній науково-практичній конференції “Актуальні суспільно-економічні проблеми українсько -польського транскордонного співробітництва” (Жешів-Львів)

17.11.2017 | 18:55

15-17.11.2017 р. викладачі (доц. Швець В.Є., доц. Раделицький Ю.О., доц. Попівняк Ю.М., ас. Пелех У.В., ас. Гамкало О.Б.) та аспіранти кафедри обліку і аудиту (Кочут І., Павлік І., Прокіпчук Л.) взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції “Актуальні суспільно-економічні проблеми українсько-польського транскордонного співробітництва” (Жешів-Львів) у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020. Під час конференції було обговорено соціальні виклики українсько-польського співробітництва, питання соціальної безпеки, а також польсько-української економічної співпраці.

Фото з конференції – на нашій сторінці у Facebook