Урочисте вручення нагороди присудженого почесного звання “Заслужений працівник освіти України” доктору економічних наук, професору, Заслуженому професору Львівського національного університету імені Івана Франка Володимиру-Богдану Вовку

08.02.2023 | 01:21

Указом Президента України за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм присуджено почесне звання “Заслужений працівник освіти України” доктору економічних наук, професору, Заслуженому професору Львівського національного університету імені Івана Франка Володимиру-Богдану Вовку.

Професор Володимир-Богдан Вовк зробив вагомий внесок у становлення і розвиток економічної кібернетики в Україні, багато років очолював кафедру економічної кібернетики, заснував та керує науковою школою Математичного моделювання управління економіко-виробничими системами. Володимир-Богдан Михайлович усе своє життя присвятив підготовці фахівців з економіки, вихованню цілеспрямованої та національно свідомої студентської молоді.

Урочисте вручення нагороди відбулося 7 лютого 2023 року очільником Львівської ОВА Максимом Козицьким.

Колектив кафедри економічної кібернетики щиро вітає Володимира-Богдана Михайловича із заслуженою відзнакою! Бажаємо міцного здоров’я, успіхів та нових досягнень у професійній діяльності!