Успішне завершення навчання у магістратурі студентів спеціальності «051 Економіка» освітньої програми «Економічна кібернетика»

24.12.2021 | 00:44

Кафедра економічної кібернетики Львівського національного університету імені Івана Франка повідомляє про успішне завершення навчання у магістратурі студентів спеціальності «051 Економіка» освітньої програми «Економічна кібернетика». Плідна робота викладачів і студентів завершилась ґрунтовними та цікавими захистами кваліфікаційних робіт в режимі online.

Колектив кафедри «Економічної кібернетики» вітає своїх випускників з успішним захистом кваліфікаційних робіт та здобуттям освітнього ступеня «Магістр»!

Бажаємо Вам натхнення, наполегливості, невичерпної енергії! Досягайте своїх нових життєвих та професійних висот! І, звісно, завжди раді Вам та чекаємо на Вас у гості!