Відбулась гостьова лекція на тему «Використання інструментів BI (Business Intelligence) для прийняття рішень» за участю компанії PwC

21.11.2022 | 11:36

15.11.2022 на базі платформи meet.google.com відбулась гостьова лекція на тему «Використання інструментів BI (Business Intelligence) для прийняття рішень» у межах навчального курсу “Інформаційно-аналітична діяльність” (лектор – доц. Прийма С.С.) для бакалаврів спеціальності 073 Менеджмент, освітньої програми «Інформаційні системи у менеджменті».

У рамках співпраці економічного факультету Львівського університету і міжнародної консалтингової компанії PwC лекцію провели викладачі-практики Маріана Гудзій та Марта Боднар.

Експерти PwC ознайомили студентів з історією компанії, широким спектром програм та послуг, що пропонує компанія.

На прикладах проектів, які виконувались у компанії, було продемонстровано роботу платформи для самостійної та корпоративної бізнес-аналітики Power BI. Під час лекційного заняття студенти мали змогу спостерігати як можна легко аналізувати дати і приймати на їх основі важливі бізнес-рішення.

Дякуємо нашим партнерам!