14.12.2021 | 12:56
13 грудня 2021 р. у рамках співпраці кафедри економічної теорії зі стейкголдерами відбулась онлайн зустріч студентів 4 курсу спеціалізації «Бізнес-економіка» з випускницею кафедри економічної теорії економічного факультету ЛНУ імені Івана Франка Тітко Ольгою – заступницею голови правління СГ «ТАС».

Тематика зустрічі «Страхування в Україні» актуалізована вивченням навчальної дисципліни «Фінансовий бізнес».
Під час своєї презентації, Ольга:
– поділилась актуальною інформацією про стан та тенденції страхового ринку України;
– окреслила основні напрямки роботи у структурі страхової компанії ;
– ознайомила студентів зі специфікою андеррайтингу страхових продуктів.

У програмі зустрічі студенти також дізналися про особливості роботи в страховій компанії та ключові компетентності, необхідні для спеціаліста даної галузі.
Студенти отримали інформацію, як приєднатися до команди компанії, у тому числі на етапі проходження практики.

Такі зустрічі надзвичайно цінні для студентів та викладачів кафедри. Висловлюємо щиру вдячність Ользі  за чудову лекцію та побажання студентам! Надіємось на плідну співпрацю і надалі!