Відбулась онлайн-зустріч здобувачів ІІ курсу ОС «магістр» спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» із стейкхолдером – начальником юридичного відділу Західного офісу Держаудитслужби Олегом Волянським

08.10.2023 | 16:34

✅6 жовтня 2023 року в контексті співпраці зі стейкхолдером та в рамках вивчення курсу «Державний фінансовий контроль» (лектор – доцентка кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту Віра Кміть) відбулась онлайн-зустріч та гостьова лекція на тему «Місія, завдання та функції Держаудитслужби».
Кафедра традиційно залучає представників органів влади та підприємств (установ і організацій) як зовнішніх експертів для обміну досвідом.
🔷Дякуємо лектору – Волянському Олегу Романовичу, начальнику юридичного відділу Західного офісу Держаудитслужби – за цікаву інформацію, нові знання, змістовні кейси, важливі інструменти та інсайти про діяльність служби.
🔄Учасники онлайн-зустрічі – здобувачі вищої освіти ІІ курсу освітнього ступеня «магістр» денної форми навчання спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», а також викладачі кафедри (Михайло Крупка та Ірина Приймак) активно долучилися до дискусії, мали можливість поставити запитання, отримати вичерпні відповіді на них, а також оцінити результати роботи Західного офісу Держаудитслужби, яка покликана забезпечити економічний добробут країни шляхом реалізації державної політики у сфері державного фінансового контролю через здійснення державного фінансового аудиту, перевірки державних закупівель, інспектування (ревізії) та моніторингу закупівель.
🔶Отримані знання та практичні навички сприятимуть поліпшенню якості освітнього процесу та дозволять здобувачам оперувати різними методами і прийомами контрольно-перевірочної роботи Держаудитслужби, які є очікуваними результатами при вивчені навчальної дисципліни «Державний фінансовий контроль».