Відбулась онлайн-зустріч здобувачів ІІ курсу ОС «магістр» спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» із стейкхолдером – начальником територіального управління Рахункової палати по Львівській, Волинській та Тернопільській областях Володимиром Піхоцьким

15.10.2023 | 16:38

✅13 жовтня 2023 року в рамках вивчення навчального курсу «Державний фінансовий контроль» (лектор – доцентка кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту Віра Кміть) та в контексті співпраці зі стейкхолдером відбулась онлайн-зустріч із начальником територіального управління Рахункової палати по Львівській, Волинській та Тернопільській областях Володимиром Піхоцьким.
Нагадаємо, що 6 жовтня відбулась зустріч із представником Державної аудиторської служби – Олегом Волянським, начальником юридичного відділу Західного офісу ДАСУ.
🔷Дякуємо Володимиру Федоровичу за цікаву й змістовну зустріч, корисну та насичену інформацію, а також інструменти та інсайти про діяльність регіонального управління Рахункової палати. Особлива подяка за практичні кейси в частині застосування таких форм державного зовнішнього фінансового контролю як фінансовий аудит, аудит ефективності, експертиза, аналіз та інших контрольно-перевірочних заходів.
🔄Учасники онлайн-зустрічі – здобувачі вищої освіти ІІ курсу освітнього ступеня «магістр» денної форми навчання спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», а також викладачі кафедри (Михайло Крупка та Мирослав Кульчицький) мали нагоду долучитися до жвавої дискусії, задати запитання та одержати відповіді на них, а також оцінити результати діяльності Рахункової палати, яка є вищим органом аудиту в державі та, відповідно, незалежним колегіальним органом спеціальної конституційної компетенції, що здійснює парламентський контроль за фінансово-економічною діяльністю держави на всіх стадіях бюджетного процесу.
🔶Отримані знання та практичні поради сприятимуть поліпшенню якості освітнього процесу, а також дозволять здобувачам оперувати різними методами і прийомами контрольно-перевірочної роботи Рахункової палати, які є очікуваними результатами при вивчені навчальної дисципліни «Державний фінансовий контроль».