Відбулась V Міжнародна науково-практична конференція “Проблеми становлення інформаційної економіки в Україні”

20.11.2022 | 16:59

18-19 листопада 2022 року на економічному факультеті відбулась V Міжнародна науково-практична конференція “Проблеми становлення інформаційної економіки в Україні”

У конференції взяли участь викладачі та студенти економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, науковці із Академії сухопутних військ імені генерала Т. Костюшки (Польща), Західноукраїнського національного університету (Тернопіль), Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (Львів), Львівського державного університету внутрішніх справ (Львів), Державної служби фінансового моніторингу України (Київ).

З вітальним словом до учасників конференції звернулись: перший проректор Львівського національного університету імені Івана Франка, к.е.н., доц. Андрій Гукалюк, проректор з наукової роботи Львівського національного університету імені Івана Франка, академік НАН України, д.х.н., професор Гладишевський Роман Євгенович, декан економічного факультету к.е.н., доцент Ростислав Михайлишин.

Під час конференції учасники обговорили нові виклики у сфері інформаційної економіки в умовах російської агресії; радикальні зміни в багатьох сферах економіки, спричинені стрімким розвитком і масовим впровадженням цифрових технологій; роль наукових парків у післявоєнному відновленні і протидії гібридним загрозам та інформаційним війнам; проблеми підвищення ефективності розвідки на основі відкритих джерел OSINT у сфері санкційного контролю; вплив російської військової агресії на розвиток людського капіталу України; застосування цифрових сервісів, які передбачають створення комунікаційних платформ і об’єднують інтереси індивідуального людського розвитку; сучасні тенденції математичного моделювання соціально-економічних процесів; інноваційні методи управління в умовах інформаційної економіки; застосування інформаційних технологій в економіці, підприємництві, управлінні, освіті та науці, тощо.

Імплементація наукових досліджень учасників конференції в практичну діяльність сприятиме обраному інноваційному напряму розвитку економіки України.