Відбулася онлайн-зустріч студентів 4 курсу ОП “Бізнес-економіка” та комерційного директора по ключових клієнтах Європи UBC GROUP Віталія Крулевського

02.10.2023 | 13:04

28 вересня в рамках вивчення дисципліни “Економіка та організація Startup-бізнесу” відбулася онлайн-зустріч студентів 4 курсу ОП “Бізнес-економіка” економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка та комерційного директора по ключових клієнтах Європи UBC GROUP Віталія Крулевського, який є випускником економічного факультету.

Зустріч була дуже цікавою, активною та інтерактивною. Віталій поділився досвідом зі студентами як поєднувати навчання в університеті і розпочинати власний бізнес або кар”єру у великому бізнесі. Розповів про злети і падіння, як пандемія Covid вплинула на бізнес та змінила його.

Дякуємо Віталію, що поділився зі студентами такими важливими ідеями та досвідом.